Menu

Зарплати ні на що не вистачає!

Зарплати ні на що не вистачає!

Заробітна плата – ось найбільш наболіле питання навіть для тих, хто зараз працює. І майже тисяча учасників опитування розповіли нам, чи задоволені вони своїм матеріальним становищем і що роблять для того, щоб збільшувати свій дохід.

Серед тих, у кого є постійна робота з фіксованим доходом, задоволених всього сумарно 39% проти 46% швидше незадоволених і 15% незадоволених явно. Навіть робота, на жаль, не гарантує повну матеріальну задоволеності.

Звичайно ж, незадоволені своїм фінансовим становищем не сидять, склавши руки. Майже половина постійно підвищують свою кваліфікацію, сподіваючись таким чином збільшити свій дохід. Ще 32% займаються фрілансом, а 30% не роблять нічого. 21% працюю понаднормово, а ще 13% вдалося монетизувати хобі.

Але навіть ця невелика сума грошей є критичною для учасників опитування – тільки 12% стверджують, що їм достатньо основного джерела доходу. На противагу їм майже половина опитаних постійно шукають підробіток, а ще 40% готові підробляти час від часу.

Загалом, підробіток має важливе значення для більшості українців. І хоча більшості опитаних вона приносить дохід до третини основного, навіть ця сума дозволяє їм почувати себе більш впевнено.

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Log In