Menu

Скільки коштує година роботи в США і в Україні

Скільки коштує година роботи в США і в Україні

Цей рівень не змінювався понад шість років, проте Каліфорнія може стати першим штатом Америки, де цей показник може бути підвищено, а потім – і по всій країні, інформує еizvestia.com.


В Україні такого поняття, як МРОП, не існує, проте журналісти шляхом простих підрахунків визначили, що українці заробляють за годину мінімум $0,32 – це в 23 рази менше, ніж американці.

Так, в Україні мінімальна зарплата на сьогоднішній день складає 1378 гривень (за курсом НБУ на 29.03.16 у 26,3 грн/$ – $52,4), а середня кількість робочих годин на місяць – 170. Виходить, що за одну годину роботи українці заробляють мінімум $0,32.

Цікаво, що в “обмінній” гривні праця трохи дешевше – 8,46 грн/годину, а якщо не проводити розрахунки в доларах, дохід працівника за 60 хвилин оцінюється у 8,6 гривень.В Україні, як відомо, у 2016 році заплановано підвищення рівня мінімальної зарплати на 12%, що буде проходити в три етапи.Разом з тим плани Кабінету міністрів щодо зростання соцстандартів на найближчі декілька років абсолютно невідомі, оскільки немає довгострокової стратегії соціального захисту українців.

А ось в американському штаті Каліфорнія мінімальний розмір оплати праці (МРОП) буде підвищений на законодавчому рівні в півтора рази – до $15 за годину для працівників великих підприємств у 2022 році, а для невеликих компаній – у 2023 році.Губернатор Каліфорнії Джеррі Браун оголосив про досягнуту угоду між законодавчими і профспілковими лідерами. “Я сподіваюся, що те, що відбувається в Каліфорнії, не залишиться в межах нашого штату і пошириться на решту країни”, – заявив він.Зараз МРОП у Каліфорнії становить $10 за годину. Якщо закон схвалять, мінімальна зарплата буде підвищена до $15 за годину для працівників великих підприємств у 2022 році, а для невеликих компаній – у 2023 році.

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Log In